

Сварочная горелка Parweld PRO-3600 3-метра
Усі пальники для зварювання від компанії Parweld випускаються у двох основних типах виконання: PRO та ECO.
Виконання PRO відрізняється:
- руків’ям з прогумованими накладками PRO-Grip та гачком для кріплення пальника
- для захисту шланг-пакету від перегинань використовується пластикова гнучка пружина
- в складі шланг-пакету патентований екранований полегшений кабель підвищеної гнучкості HyperFlex
Незалежно від типу виконання шланг-пакет пальника під’єднується до руків’я через шарнір, тобто маніпуляції з пальником зручні, знижується навантаження на кисть зварювальника під час тривалої роботи.
Усі пальники, що випускаються під брендом Parweld, проходять перевірку та тестування в процесі виробництва, а також перевірку вже готових, зібраних виробів. Кожен пальник має маркування CE. Таке маркування означає, що товар пройшов сертифікацію, відповідає стандартам Європейського Союзу та може продаватися на його внутрішньому ринку.Пальник PRO-3600 Parweld – це класичний пальник для напівавтоматичного зварювання, конструкція та витратні частини якого відповідають пальникам типу MB-36KD. Таким пальником можна доповнити будь-який зварювальний напівавтомат з максимальним струмом зварювання до 450А. Пальник підключається до джерела через так званий євророз’єм (KZ-2). PRO-3600 Parweld – це пальник великої потужності, який все ще зберігає повітряне охолодження. У нашому магазині мож
на придбати пальники з довжиною шланг-пакета 3, 5 або 6 м.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд | Parweld |
| Охолодження | повітря |
| ПВ | 60 % |
| Робочий струм (вуглекислий газ) | 300 А |
| Діаметр зварювального дроту | 0.8 - 1.6 мм |
| Робочий струм (вуглекислий газ + аргон) | 270 А |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Parweld |
| Страна производитель | Китай |
| Длина кабеля | 3 м |
| Охлаждение горелки | Воздушное |
| Тип | Горелка |
| Тип горелки | Для сварочных полуавтоматов |
| Для горелок для сварочных автоматов и полуавтоматов | |
| Максимальный диаметр сварочной проволки | 1.6 мм |
| Минимальный диаметр сварочной проволки | 0.8 мм |
| Токовая нагрузка при сварке в газовой смеси | 270 А |
| Токовая нагрузка при сварке в углекислом газе | 300 А |
- Цена: 4 450 ₴

