




Получите эту позицию бесплатно при покупке «Полуавтомат сварочный Jasic MIG-270 (N248 II) JET+пальник mb 24 3метра»
Jasic MIG-270 (N248 II) JET+Пальник 3метра – це зварювальний інвертор для напівавтоматичного (MIG/MAG), ручного дугового (MMA) та аргонодугового (TIG Lift) зварювання. Це переосмислення класичного інвертора Jasic MIG-250 (N248), розроблене для більш продуктивної роботи.
Головна особливість Jasic MIG-270 (N248 II) JET – це синергетичне керування. Щоб скористатися потужністю нового інвертора достатньо натиснути кнопку ввімкнення синергетики, обрати діаметр зварювального дроту (0.8,1.0,1.2мм), обрати тип захисного газу (чиста вуглекислота або суміш) і встановити значення зварювального струму. Напругу зварювання апарат встановить самостійно. Якщо з певних причин напруга не влаштовує, то система дозволяє корекцію значення напруги в межах +-5В. Також синергетичне керування можна вимкнути повністю.
Серед інших переваг обладнання варто відзначити:
- панель керування з великим екраном
- інтелектуальну систему тунельного охолодження (потік охолоджуючого повітря проходить лише там, де потрібне охолодження, і не потрапляє у відокремлені відсіки з тонкою електронікою)
- функція «розумний газ» (апарат корегує продування газом по завершенню роботи в залежності від величини зварювального струму)
- функція заварювання кратера (в режимі 4Т)
- керована індуктивність (жорсткість дуги)
- керований режим форсажу дуги для ММА режиму
- наявність роз’єму 36В для підключення підігрівача газу
Jasic MIG-270 (N248 II) JET – це однокорпусне інверторне джерело. Механізм подавання дроту двороликовий, тож доступні для використання пальники з довжиною шланг-пакета до 3м. Можливе встановлення котушок з дротом вагою до 15 кг. Для живлення потрібна трифазна мережа живлення 380В. Зварювальний пальник під’єднується через стандартний роз’єм KZ-2. Для використання апарату в режимі TIG потрібен пальник аргонодугового зварювання з вентильним керуванням.
Керування джерелом зосереджене на передній панелі. Основне керування фізичними кнопками та ручками-енкодерами, значення параметрів виводяться на дисплей. Причому значення параметра виводиться на екран вже в процесі встановлення, а не лише після початку зварювання. Також на дисплей виводяться коди помилок.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд | Jasic |
| Вид зварювання/різання | MMA MIG TIG |
| Напруга мережі живлення | 380 В ± 15% (3 фази) |
| Зварювальний струм MIG/MAG (min) | 50 |
| Зварювальний струм MIG/MAG (max) | 270 |
| ПВ (40 °С) | 30 % |
| Зварювальний струм (ПВ 100%) | 148 А |
| Споживана потужність (повна) | 10.6 кВА |
| Споживана потужність (активна) | 9 кВт |
| Напруга холостого ходу | 62 В |
| Пристрій подачі | вбудований |
| Кількість роликів | 2 |
| Діаметр зварювального дроту | 0.8 / 1.0 /1.2 |
| Коєфіцієнт потужності (cos φ) | 0.85 |
| ККД | 80 % |
| Клас ізоляції | H |
| Ступінь захисту | IP21S |
| Вага | 24 кг |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В) | 597 х 298 х 503 мм |
| Діапазон робочої напруги | 13 - 32 В |
Комплектація:
- апарат MIG-270 (N248 II) JET – 1 шт.
- клема маси з кабелем – 1 шт.
- паспорт (інструкція з експлуатації) – 1 шт.
- Пальник Мб 24 -3метра-1шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 24 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 15 кг |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальное отклонения напряжения | 15 % |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Максимальный сварочный ток | 257 А |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.8 мм |
| Минимальный сварочный ток | 50 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 7.5 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 503 мм |
| Длина | 597 мм |
| Ширина | 298 мм |
- Цена: 36 990 ₴






