




Получите эту позицию бесплатно при покупке «Зварювальний напівавтомат Welding Dragon MIG-150 S2 DIGI (зварка з газом та без газа)»
Welding Dragon MIG-150 S2 DIGI – інверторний апарат для напівавтоматичного заварювання дротом суцільного перерізу в середовищі захисних газів. Загалом з апаратом доступні наступні види зварювання:
Уважно якщо пром оплата то маска не йде в подарунок
Зварювальний інвертор для MIG/MAG, Flux, TIG Lift та MMA зварювання
Максимальний робочий струм: 150 А
Робоча напруга: 230 В (1 фаза)
Діаметр дроту: 0.6 / 0.8 / 0.9 / 1.0 мм
- напівавтоматичне (в т.ч. самозахисним порошковим дротом)
- ручне дугове
- аргонодугове з контактним підпалом
Однією з переваг Welding Dragon MIG-150 S2 DIGI є наявність синергетичного керування в режимі напівавтоматичного зварювання. Щоб скористатися внутрішніми потужностями інвертора достатньо увімкнути режим синергетики, обрати потрібний діаметр зварювального дроту, тип захисного газу (чиста вуглекислота або суміш газів) і встановити значення зварювального струму. Напругу зварювання апарат підбере самостійно. Якщо попередньо встановлені синергетичні режими не влаштовують, то можна виконувати зварювання з ручним встановленням налаштувань.
Керування джерелом відбувається через панель управління, яке представляє собою цифровий екран, чотири кнопки та ручку-регулятор.
За допомогою кнопок обирають:
- вид зварювання (MIG / SYN MIG / MMA / Lift TIG)
- діаметр зварювального дроту (0.6 / 0.8 / 0.9 / 1.0 мм)
- тип захисного газу (суміш, CO2 або зварювання без газу з порошковим дротом)
- режим роботи 2Т / 4Т / SPOT-зварювання
На екрані відображаються значення параметрів напруги та зварювального струму.
Відмінна особливість MIG-150 S2 DIGI в тому, що механізм подавання дроту підтримує котушки з дротом вагою до 1кг (D100).
В комплекті:
- напівавтомат Welding Dragon MIG-150 S2 DIGI –1 шт.
- пальник для напівавтоматичного зварювання з кабелем (2 м) – 1шт.
- затискач маси із кабелем (2 м) – 1 шт.
- утримувач електрода з кабелем (2 м) – 1 шт.
- захисний щиток для зварювання – 1 шт.
- щітка для очищення швів - 1 шт.
- паспорт (інструкція з експлуатації) – 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Welding Dragon |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 12.7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 16 м/мин |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Максимальный сварочный ток | 200 А |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 2.5 м/мин |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 35 А |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 4.55 кВт |
| Номинальный сварочный ток | 200 А |
| Продолжительность нагрузки | 50 % |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Цена: 6 800 ₴





